Rabat Hardhout Dubbel Lip 1.6x14x305cm Halfhouts glad geschaafd
- Productnummer
- LDS15302-16-140-3000
- Merk Fesca
- Werkende breedte 127 mm










22,95
incl. BTW
59,25 per ㎡
Details
- Lengte
- 305 cm
- Breedte
- 14 cm
- Materiaalsoort
- Hardhout
- Beoordeeld op TrustedShops met een 8,4/10
- Thuiswinkel Waarborg: gunstige service voorwaarden
- Snelle levering in de Benelux
Vragen?
Plus- en minpunten
Glad geschaafd
Duurzaam
A-kwaliteit
Voor dichte gevel- en schutting wanden maken
Specificaties
- Afwerking hout
- Glad geschaafd
- Materiaalsoort
- Hardhout
- Materiaal
- Hout
- Houtsoort
- Bankirai
- Kleur
- Bruin
- Lengte
- 305 cm
- Breedte
- 14 cm
- Dikte
- 1,6 cm
- Benodigde per m2
- 2.5816
Rabat Hardhout Dubbel Lip 1.6x14x305cm Halfhouts glad geschaafd
Maak met deze fraaie hardhouten planken een verticale schuttingwand. Deze zogenaamde dubbel lip profielen hebben het voordeel dat u zowel een dichte wand kan maken, maar toch tussenruimte voor werking van het hout hebt. Deze slimme halfhouts tuinplanken zijn populair voor het maken van moderne, dichte schuttingen.
Verantwoord hardhout
Deze enkelzijdige halfhouts rabat is van hardhout en draagt het EUTR keurmerk. De netto breedte, ook wel werkende hoogte genoemd is 12.7 cm. De dikte is 16 mm en de lengte 305 cm. Deze halfhouts rabatdelen zijn bedoeld voor het enkelzijdig bekleden van wanden van bijvoorbeeld een blokhut, kapschuur, schutting, carport of tuinschuur.
Montage tips
Zorg bij het maken van een schutting voor 3 horizontale 45 x 70 mm balken tussen uw palen. Schroef uw dubbel lips hardhout planken steeds met 2 schroeven op elke kruising vast.
Met deze zogenaamde enkel rabatdelen kunt u ook perfect een dichte tuindeur maken, gebruik daarvoor onze ijzeren deurframes en zelftapschroeven.