Logo Gadero
inspiratieservice

Kapschuur Bergen XL type 6 Douglas Geschaafd 989x418x326cm - Blanke Wanden

Productnummer
P066331
Gedroogd en geschaafd Douglas hout
Diverse soorten dakbedekking als optie bij te bestellen
P066331_C_v01_0_2407
P066331_D_v01_7_2407
P066331_D_v01_1_2407
P066331_PG_V02_0_202501
10% korting op opties
Vanaf

6.139,-

Op voorraad
Binnen 3 - 5 weken geleverd

Details

Diepte
418 cm
Breedte
989 cm
Hoogte
300 cm
  • Beoordeeld door onze klanten met een 8,4/10
  • Thuiswinkel Waarborg: gunstige service voorwaarden
  • Snelle levering in de Benelux

Vragen?

Reactie binnen 2 uur

Samenstellen

Selecteer hieronder je gewenste opties.

Dakbedekking Puntdak

6.139,-

incl. BTW

Binnen 3 - 5 weken geleverd
  • Beoordeeld door onze klanten met een 8,4/10
  • Thuiswinkel Waarborg: gunstige service voorwaarden
  • Snelle levering in de Benelux

Plus- en minpunten

  • Overkapping reeds op maat gezaagd

  • Inclusief schoren, bouwtekening en ijzerwaren

  • Glad geschaafde 145 x 145 mm staanders

  • Exclusief fundering (8 betonpoeren en opsluitbanden)

  • Wanden en balustrade zelf zagen

Specificaties

Afwerking hout
Geschaafd
Materiaal
Hout
Houtsoort
Douglas
Kleur
Onbehandeld
Breedte
989 cm
Diepte
418 cm
Hoogte
300 cm

Kapschuur Bergen XL type 6 Douglas Geschaafd 989x418x326cm - Blanke Wanden

Buiten genieten is binnen handbereik met deze populaire kapschuur overkapping van glad geschaafd Lariks Douglas hout. Lekker lang buiten genieten van het weer en uw loungeset altijd droog onder dak. Bij deze Kapschuur Bergen XL type 6 terrasoverkapping van bijna 10 meter breed hoeft u bovendien niets meer te zagen, alles is voorgezaagd in de juiste maat. Dit scheelt enorm veel werkuren. Kapschuur Bergen XL type 6 wordt bovendien geleverd met dichte Blanke zij- en achterwand van Blanke Lariks Douglas potdekselplanken, waardoor u heerlijk beschut kunt genieten van uw tuin.

Afmetingen Lariks Douglas overkapping

De diepte van deze schitterende Lariks kapschuur Bergen XL type 6 met zadeldak is 4.52 meter, de breedte is 9.89 meter en de hoogte is 3.26 meter. Deze luxe houten kapschuur heeft sterke verbindingen en wordt geleverd met schuine schoren van Lariks. De voetprint van de staanders van deze fraaie Lariks kapschuur is 9.52 x 3.27 cm. De vrije doorgangsmaat tussen de staanders bedraagd 298 cm, zowel aan de voorkant en zijkant.


Dit buitenverblijf is aan de achterkant en zijkant helemaal dicht, zo zit u heerlijk beschut. De Blanke wanden voor de achter- en zijwand zijn onbehandeld en opgebouwd met Blanke Lariks Douglas potdeksel planken van 19.5 cm breed en 2.2 cm dik. Het regelwerk voor de opbouw van de Blanke potdekselwanden worden standaard meegleverd.

Dakbedekking

Het zadeldak van deze populaire kapschuur Bergen type 6 met Blanke achter- en zijwand van Tuindeco bestaat uit geschaafd mes en groef dakrabat met een dikte van 18mm. Kapschuur Bergen van ca. 10 x 4.5 meter wordt standaard zonder dakbedekking geleverd. Bij Kapschuur Bergen XL van Tuindeco is dakbedekking als extra optie bij te bestellen. Hiervoor zijn diverse opties mogelijk.

Kies bijvoorbeeld uit >dakshingles in diverse kleuren en stijlen, stoere verzinkte stalen >Easypan Dakpan-profielplaten of lichtgewicht >Aquapan dakplaten. Voor de Dakpan-profielplaten en de Aquapan dakplaten geldt dat deze als complete set word geleverd. Voor Aquapan dakplaten wordt geadviseerd om dakleer als onderlaag te gebruiken. Kijk bij de extra opties voor het meebestellen van de door u gewenste dakbedekking (sterk aanbevolen). Deze prefab kapschuur Bergen heeft een stevige constructie en is daarom ook geschikt om te bedekken met >houten dakpannen of >gebruikte dakpannen.

Dakgoot

Als uitbreiding van het dak van deze kapschuur kunt u ook als extra optie diverse dakgootsets bijbebestellen voor een goede afwatering van het hemelwater. Kies bijvoorbeeld uit Dakgootset kunststof 100mm breed in de kleur Antraciet of voor Dakgootset verzinkt van 125mm breed. Kijk bij de extra opties wanneer u een complete dakgootset wilt meebestellen.

Montagetips

Monteer de 8 kapschuurstaanders altijd op betonpoeren en vul deze poeren aan met snelbeton. Betonpoeren zijn ook als extra opties hier bij te bestellen. Behandel de Lariks Douglas palen, balken en dakplanken met onze superdekkende beits voor een langere levensduur en vertraging van het grijs worden. Maak ook gebruik van betonbanden van 6x20 mm dikte waarop u de Blanke potdekselwanden plaatst. Zo houdt u het Lariks hout vrij van opspattend en blijvend vocht.

Kapschuur Bergen van Tuindeco is ook verkrijgbaar in diverse andere maten en uitvoeringen, met o.a. dichte blanke wanden of met een tuinbeging gedeelte inclusief deuren en uitzetramen. Kijk hiervoor o.a. bij de alternatieven voor dit procuct onderdaan deze pagina of onder de categorie Kapschuren.

Met de service van Gadero

Buiten genieten, binnen handbereik. Bestel uw Lariks Douglas houten kapschuur bij de nummer 1 in luxe houtbouw. Het verschil met onze doe het zelf kapschuren is dat deze sets bestaan uit glad geschaafd en gedroogd Lariks Douglas hout. Dat geeft deze kapschuur veel meer een luxe uitstraling.

Dit product valt onder de categorie: Overkappingen Lariks Douglas glad geschaafd, Overkapping 10 meter breed

Dit is een zeer ruime overkapping van 10 meter breed. Bent u op zoek naar een smallere overkapping? Of heeft u liever een bergingsruimte in de overkapping? Kijk dan voor alle mogelijkheden op de pagina van Kapschuren Bergen.