Logo Gadero
inspiratieservice

Tussenpaal IJssel Antraciet 10 x 10 x 308 cm

Productnummer
DE39014-100-100-308
Betonplaatcode(s): B, F, E
Voor schermen van 180 cm hoog
Hoek-, Tussen- & Eindpaal
prod_M_Betonpaal_IJssel_Antraciet
model_mod_M_Betonpaal_IJssel_Antraciet
model_betonpaal_ijssel_antraciet_sfeer
model_ijssel_antraciet_beton
model_ijssel_betonpaal_antraciet

Kies afmetingen

Type paal

Voorraad

Levertijd

Prijs

200+ stuks
1-3 werkdagen
76,9569,25

Aantal

200+ stuks
1-3 werkdagen
76,9569,25

Aantal

200+ stuks
1-3 werkdagen
72,2565,02

Aantal

Toon alle specificaties
  • Beoordeeld door onze klanten met een 8,4/10
  • Thuiswinkel Waarborg: gunstige service voorwaarden
  • Snelle levering in de Benelux

Op werkdagen direct antwoord tussen 9:00 uur en 17:00.

Plus- en minpunten

  • Ons meest gekozen hout-beton schuttingsysteem

  • Tijdloze antracietkleur zorgt voor een strakke en moderne uitstraling

  • Duurzaam betonsysteem voor hout-beton schuttingen

  • Het gewicht van beton vraagt extra aandacht tijdens montage

Specificaties

Gewicht
71,5 kg
Materiaalsoort
Beton
Materiaal
Beton
Kleur
Antraciet
Lengte
308 cm
Dikte
10 cm

Tussenpaal IJssel Antraciet 10 x 10 x 308 cm

Tussenpaal IJssel Antraciet 10 x 10 x 308 cm is de langste betonpaal binnen het IJssel hout-beton schuttingsysteem en is ontwikkeld voor toepassingen waarbij maximale stabiliteit en flexibiliteit in de schuttingopbouw gewenst zijn.

Deze betonpaal is geschikt voor hout-beton schuttingen met tuinschermen van 180 cm hoog. Door de extra lengte is deze uitvoering zeer geschikt voor situaties waarin de paal dieper in de grond wordt geplaatst, bijvoorbeeld bij hogere schuttingopstellingen of bij een minder draagkrachtige bodem.

De Betonpaal IJssel werkt met betonplaten Type B, Type F en Type E. Deze betonplaten worden gecombineerd met houten tuinschermen en zorgen voor een robuuste en duurzame onderzijde van de schutting.

Binnen het IJssel-systeem is deze betonpaal geschikt voor schuttingen met één of twee betonnen onderplaten. Dit maakt verschillende opbouwen mogelijk, afhankelijk van de gewenste hoogte en uitstraling van de hout-beton schutting.

De antracietkleurige afwerking geeft de schutting een krachtige, moderne uitstraling en combineert goed met zowel lichte als vergrijsde houtsoorten.