Logo Gadero
inspiratieservice

Hardhout Loveseat Standaard 164x85cm

Productnummer
DE2257
Hardhout Geolied
Stevige stoelen en tafel
hardhouten_loveseat_geolied
Per stuk

170,95

incl. BTW

9 Recensies
14 stuks op voorraad

Details

Breedte
164 cm
Hoogte
85 cm
  • Beoordeeld door onze klanten met een 8,4/10
  • Thuiswinkel Waarborg: gunstige service voorwaarden
  • Snelle levering in de Benelux

Specificaties

Materiaal
Hout
Kleur
Houtkleur
Breedte
164 cm
Hoogte
85 cm

Hardhout Loveseat Standaard 164x85cm

Een degelijke loveseat van het merk Tuindeco. Deze loveseat bestaat uit aansluitende stoelen en een tussentafel waar op u uw hapjes of drankjes rustig kunt neerzetten. Er zijn twee tafelbladen, hierdoor kunt u dus nog beter uw spulletjes kwijt!

De complete loveseat is 164 cm lang en 85 cm hoog en heeft een zithoogte van 37 cm. De loveseat bestaat uit geolied mahonie hardhout en is geleverd met een drielaags beschermingsysteem om de levensduur en de prachtige donkere kleur.

Dit product zal inclusief bevestigingsmaterialen en tekening worden aangeboden, zoals u bent gewend van Gadero.

Wanneer u echt relaxt wilt zitten, kies dan voor de Loveseat Relax, zowel in de hardhouten variant als in de naaldhouten variant (Parijs) verkrijgbaar in onze webshop.

Recensies

4.7

Gebaseerd op 9 recensies

5

7

4

1

3

1

2

0

1

0

Meest relevante recensies

3 / 5

Mooi uitziende stoel met handige binnentafel en onderste plank. We denken dat de vierkante randen nogal hard en scherp kunnen zijn voor het comfort. Ook kan de rugleuning van de stoelen schuin worden geplaatst, omdat ze bijna rechtop staan. Bovendien is het zitgedeelte ook plat en niet gevormd voor comfort. We willen er niet lang in zitten, zelfs niet met een kussen! We hadden het teruggestuurd als we het niet hadden moeten samenstellen. We hebben het besteld zonder erop te zitten! Oeps!

Lees volledige review
5 / 5

Eenvoudig in elkaar te zetten, comfortabel en ziet er goed uit op een afgelegen plek in onze tuin en voor een goede prijs. Aanbevolen!

Lees volledige review