Logo Gadero
inspiratieservice
BlokhutJutkavoorkant
BlokhutJutkavoorzijdebehandeld6
BlokhutJutkabovenzijde
BlokhutJutkavoorzijdeplattegrond
BlokhutJutkazijkantonbehandeld
BlokhutJutkaachterzijde
tuinhuis_jutka
tuinhuis_jutka_l_vorm
BlokhutJutkavoorzijdebehandeld4
BlokhutJutkavoorzijdebehandeld3
BlokhutJutkavoorzijdebehandeld2
model_BlokhutJutkavoorkant
10% korting op opties
Productnummer
P013866

Blokhut Jutka onbehandeld 678 x 678 x 229 cm Wanddikte 44 mm

Vanaf

5.129,-

24 Recensies
Blokhut Jutka is een unieke hoekblokhut van 678 bij 678 cm met twee grote overkappingen. De 44 mm dikke wanden en het isolatieglas zorgen voor kwaliteit en comfort. De combinatie van berging en twee terrassen maakt dit model ideaal voor de grote tuin. Omdat het hout onbehandeld is, dien je het zelf nog te beitsen of verven. Een indrukwekkend en multifunctioneel tuinhuis.

Details

Wanddikte
44 mm

Stel jouw product samen


Begin met het kiezen van de kleur van je product, de kleur wordt bepaald door de behandeling.

KleurNatuurlijk

22 stuks op voorraad
Kies je bezorgdatum in de check-out

Snelle levering: binnen 1-3 werkdagen

Per stuk,vanaf

5.129,-

Plus- en minpunten

  • Veel lichtinval dankzij grote ramen en dubbele deur

  • Luxe L-vormige blokhut met 2 overkappingen

  • Geschikt om in de hoek van de tuin te plaatsen

  • Onbehandeld hout (behandelen sterk aanbevolen)

employee-3
Vragen? Wij helpen je graag verder!
icon-phone
+31(0)502306151
icon-chat-yellow
Chat met ons
icon-email
Stuur ons een e-mailBinnen 24 uur reactie
  • Beoordeeld door onze klanten met een 8,4/10
  • Thuiswinkel Waarborg: gunstige service voorwaarden
  • Snelle levering in de Benelux
4.7

Gebaseerd op 24 recensies

5

19

4

4

3

0

2

0

1

1

Meest relevante recensies

4 / 5

Ik heb de Jutka in juni 2022 gekocht en gemonteerd, en ben er eindelijk toe gekomen om een recensie achter te laten. Over het algemeen erg blij met het zomerhuis zelf, ik was geneigd om een driesterrenrecensie achter te laten vanwege een aantal vermijdbare problemen bij de bouw - 1 - In samenwerking met een vriend kwamen we in één dag op dakhoogte, toen begonnen de problemen. De hoogteplannen verwezen naar onderdelennummers die niet in de onderdeleninventarislijst op pagina 1 van de plattegronden stonden en er waren onderdelen verzonden die niet overeenkwamen met iets in de onderdeleninventaris. Ik heb dit aan het ondersteuningsteam gemeld, hun advies was nutteloos. We kwamen er uiteindelijk achter hoe we verder moesten gaan, maar dit deel van de bouw duurde tot dan toe veel langer dan de rest van de bouw. 2 - Het dakbedekkingsmateriaal is EPDM-rubber, maar wordt in 3 stuks geleverd, samen met spuitcontactlijm. Zoals ik heb ontdekt, kun je de EPDM niet zomaar overlappen met de spuitlijm. U moet een geschikte overlap-/hechtingsset met lasband gebruiken, als u dat niet doet, zal het dak lekken, zoals ik heb ontdekt. Goed gemonteerd is het dak nu geweldig en lekvrij. Niets van dit alles wordt vermeld in de bouwinstructies. 3 - Het ontwerp van het dak - de plannen zullen u een dak geven dat in feite een kom is die water bevat, zonder dat het kan ontsnappen. Het advies is om gaten te maken en een verticale afvoerleiding in te brengen. We hebben onze eigen oplossing gecreëerd door het hoge deel van de fasciaplaten in het zwart te verwijderen en vervolgens de EPDM te overlappen in een dakgoot die eronder is bevestigd. Ook een lichte helling toegevoegd zodat het water naar achteren loopt. Dit werkt nu perfect en vult een waterput. 4 - De plannen voor het plafondgedeelte dat zich net voor de voordeur bevindt, zijn erg slecht en moeten worden uitgewerkt. Over het algemeen heb ik er geen spijt van dat ik het zomerhuis heb gekocht, maar het is een geweldige aanvulling op de tuin, maar er konden verbeteringen worden aangebracht in de hoogingsplannen en het ondersteuningsteam heeft destijds gewoon effectief gereageerd op mijn vragen zonder ze zelfs maar op te lossen.

Lees volledige review
4 / 5

De Jutka Gazebo is een fantastische toevoeging aan onze tuin gebleken. We hebben het gebouwd op een speciaal aangelegd terras en ervoor gekozen om het professioneel te laten schilderen met een product met meerdere lagen dat echt een fantastische afwerking van de cabine heeft gecreëerd. De hut is gebouwd door Ian Grant uit Ayrshire. Hij heeft het fantastisch gedaan, was een plezier om in het huis te hebben gewerkt en hield vast aan zijn oorspronkelijke prijs ondanks een langdurige overschrijding. Onze enige teleurstelling was het dak. Het is een plat dak en bevat een hele grote plas water. Ook was het voorpaneel aan de bovenkant niet verzegeld en er stroomde regen door achter het bord totdat Ian een metalen kap plaatste. Het is echt jammer dat de beoogde helling op het dak veel te ondiep is, maar voorlopig zijn we heel blij met de uitstraling en ruimte die bij het product hoort. Elk voorstel om het dak met zoveel water op te lossen, zou dankbaar worden ontvangen, zelfs als we nog een paar pond zouden moeten uitgeven om het op te lossen.

Lees volledige review

Blogs & Inspiratie