Logo Gadero
inspiratieservice

Wovar Tuinschroeven RVS A2 4 x 25 / 70 mm - Doos 200 stuks

Productnummer
WV66289-25
Geschikt voor looizuurhoudende houtsoorten als Red Cedar, Kapur, Eiken en Garapa
model_rvs_schroef_tx20_25mm
model_rvs_schroef_tx20
Per set,vanaf

14,25

incl. BTW

6 varianten op voorraad
Binnen 2 tot 4 dagen geleverd
Details
Lengte
25 mm
Breedte
4 mm
Materiaalsoort
RVS A2
Kies afmetingen
2 tot 4 dagen
12 stuks
14,25
2 tot 4 dagen
29 stuks
16,25
2 tot 4 dagen
94 stuks
18,25
2 tot 4 dagen
74 stuks
21,95
2 tot 4 dagen
21 stuks
17,95
2 tot 4 dagen
19 stuks
21,95
  • Beoordeeld op TrustedShops met een 8,4/10
  • Thuiswinkel Waarborg: gunstige service voorwaarden
  • Snelle levering in de Benelux

Vragen?

Op werkdagen direct antwoord tussen 9:00 uur en 17:00.

Plus- en minpunten

  • Roest niet op looizuurhoudende houtsoorten als Garapa, red cedar en eiken

  • Vlijmscherpe punt

  • Voorzien van wax laag

  • Geschikt voor Kapur, Red Cedar, Eiken en Garapa

  • Minder sterk dan RVS 410 schroeven en onze grijs gecoate schroeven

  • Volledig voorboren een must

Specificaties

Materiaalsoort
RVS A2
Materiaal
RVS
Lengte
25 mm
Breedte
4 mm

Wovar Tuinschroeven RVS A2 4 x 25 / 70 mm - Doos 200 stuks

Deze RVS A2 tuinschroeven zijn geschikt voor gebruik voor bepaalde looizuurhoudende houtsoorten Eiken, Garapa, Red Cedar en Kapur. Voor andere houtsoorten raden we onze sterkere RVS 410 tuinschroeven aan.

De schroeven RVS A2 kunt u gebruiken voor de minder belastende klussen in de tuin. In RVS A2 schroeven zit namelijk meer nikkel verwerkt waardoor deze schroeven minder sterk zijn dan RVS 410 schroeven. Daarom raden wij het gebruik van deze buitenschroeven RVS A2 niet aan bij zwaar belastende constructies. Daarnaast beschikken de schroeven over een speciale wax laag en een vlijmscherpe punt. Hierdoor pakt de schroef zich snel vast in het hout. De spaanplaatschroeven hebben een platverzonken kop waardoor de schroef mooi in het hout verzinkt. Dit zorgt voor een mooie afwerking. De platverzonken kop bevat een torx aandrijving, deze zorgt voor extra grip tijdens het indraaien van de schroef en voorkomt dat uw machine niet gaat slippen. Bij het monteren is het daarom raadzaam om altijd een torx bit te gebruiken.

Schroeven RVS A2

Doordat de spaanplaatschroeven zijn gemaakt van roestvrij staal zullen de schroeven niet gaan roesten. Hierdoor zijn de schroeven ook geschikt om buiten te gebruiken. Daarnaast bestaat de schroef niet volledig uit schroefdraad maar bevat het over deeldraad. Deze spaanplaatschroeven RVS A2 zijn geschikt voor gebruik voor de houtsoorten Eiken, Garapa, Red Cedar en Kapur. Deze bevatten namelijk looizuren. RVS A2 reageert niet op looizuren. Zorg er altijd voor dat uw torx-kop niet beschadigd.

De Wovar spaanplaatschroeven RVS A2 zijn 4 mm dik en is beschikbaar in 6 lengte maten.

  • - 4 x 25 mm

  • - 4 x 30 mm

  • - 4 x 40 mm (veel gebruikt bij red cedar 18 mm dikte)

  • - 4 x 50 mm (veel gebruikt bij 21 en 25 mm dikte vlonderplanken van Garapa)

  • - 4 x 60 mm

  • - 4 x 70 mm