Betonpaal Vecht Antraciet 10 x 10 x 270 cm
- Productnummer
- DE39008-100-100-2700
- Betonplaatcode(s): A
- Voor schermen van 180 cm hoog
- Tussen- & Eindpaal

Plus- en minpunten
Praktisch systeem voor lage tot middelhoge tuinafscheidingen
Donkere antracietkleur geeft de schutting een moderne basis
Betrouwbaar betonsysteem met lange levensduur
Het massieve karakter maakt de palen zwaarder in gebruik
Specificaties
- Materiaalsoort
- Beton
- Materiaal
- Beton
- Kleur
- Antraciet
- Lengte
- 270 cm
- Dikte
- 10 cm
Betonpaal Vecht Antraciet 10 x 10 x 270 cm
Betonpaal Vecht Antraciet 10 x 10 x 270 cm is een betonpaal uit het Vecht hout-beton schuttingsysteem voor schuttingen met tuinschermen. Beton onderin geeft de schutting een stevige en onderhoudsarme basis, met daarboven de warme uitstraling van hout.
Deze lengtevariant is geschikt voor tuinschermen van 180 cm hoog. Door de paallengte is een stabiele plaatsing in de grond goed mogelijk, passend bij een standaard schuttingopstelling.
Deze betonpaal werkt met betonplaten Type A en is bedoeld voor een opbouw met één onderplaat. Dat helpt om het hout boven de grond te houden en verlengt de levensduur van de schutting.
De antracietkleur geeft een moderne, tijdloze uitstraling en combineert makkelijk met uiteenlopende tuinstijlen.