Profiteer tot en met zondag 15 juni van 10% korting op Pura composiet, pergola's, zwembaden, schaduwdoeken, tuinmeubels en meer tijdens Gadero's Poolparty!
incl. BTW
Profiteer van 10% korting op een ruim aanbod op o.a. Pura composiet vlonders en gevelbekleding, pergola’s, schaduwdoeken, tuinmeubelen, speelhuisjes en bloembakken. Deze actie geldt t/m 15 juni 2025.
Met ophangoog (exclusief haak)
Dit knopentouw is zeer geschikt om aan een schommel of speeltoestel te bevestigen. Het knopentouw is ca. 190 cm lang wordt standaard geleverd met 3 knopen, zodat u kind via de dikke knopen makkelijk in het touw kan klimmen. Dit stevige klimtouw is zo gemaakt dat u zelf nog meer knopen kunt leggen. De knopen van elke circa 50mm breed kunnen tevens als voetsteun gebruikt worden om sneller in het klimtouw te kunnen klimmen.
Het speciale polypropyleen touw (PP) heeft een touwdikte van 26mm en wordt geleverd met een ophangring van gegalvaniseerd staal. Het Ø 26mm touw voldoet aan de minimale vereiste diameters voor klimtouwen t.a.v. de EN71-8 veiligheidsnormen. Door de lengte van het touw van circa 250 cm dient u rekening te houden met een balk / paal hoogte tussen de 2 - 2,5 meter.
Hang dit knopentouw eenvoudig aan de karabijnhaken van de diverse ophangsystemen waaronder een schommelhaak rond of een doorboorhaak met oog. Bekijk ons uitgebreide assortiment met voor de alternatieven.