Floer Multiplank XL Eiken Lamel Parket - Karamel Bruin Geolied 20 x 1.6 cm
Productnummer: FL2004-DEKBG-20 Warm Karamel Bruin Lamel Parket | 15 jaar fabrieksgarantie
Voor- en nadelen van Floer Multiplank XL Eiken Lamel Parket - Karamel Bruin Geolied 20 x 1.6 cm
- Warm Karamel Bruin geolied design
- Keuze uit verschillende houtsorteringen
- 15 jaar garantie
- Nederlandse productie
Floer Multiplank XL Eiken Lamel Parket - Karamel Bruin Geolied 20 x 1.6 cm
Floer lamel parket XL Karamel Bruin Geoliede - werkingsarme multiplank!
Bent u van plan een nieuwe lamel parket vloer te kopen met een warm uiterlijk? Kies dan voor een van de unieke lamel parket vloeroppervlakken van het A-merk Floer! Deze lamelparket vloer is geproduceerd in de Karamel Bruin Geoliede Multiplank XL variant. De donker bruine Karamel gekleurde olie geeft de lamellen van deze eiken parket vloer een warm karakter. De eiken planken worden in de fabriek in Nederland gezaagd, geschaafd en afgewerkt. Zo worden de planken in deze productiefaciliteit afgewerkt met de Karamel Woca olie. Door deze Karamel Bruine olie ontstaat er een boeren gerookte eiken lamel parket vloer. Ondanks de karamel olie blijft de natuurlijke eiken uitstraling in het lamelparket behouden. Deze unieke en warme lamel parket vloer wordt geproduceerd uit uitsluitend duurzame materialen. In de fabriek in de buurt van de Friese plaats Appelscha wordt gebruik gemaakt van Europees eiken & Russisch berken. Deze houtsoorten worden hier verwerkt tot een kwaliteitsparket waar u een leven lang mee vooruit kunt. Floer biedt u namelijk 15 jaar fabrieksgarantie op dit lamel parket dat ook nog eens meerdere keren professioneel kan worden opgeschuurd. Gadero bezorgd alle vloerdelen gratis bij u thuis!
Rustiek ABC, Rustiek AB, Rustiek A, 1-Bis of Noestvrij?
De XL planken van dit Karamel Bruin Geoliede lamel parket hebben de volgende afmetingen: De parket planken zijn 20 cm breed. Deze planken bestaan op hun beurt uit een Europees eiken toplaag van 4 mm dik. Deze eiken toplaag wordt op een speciale manier verlijmd op een 12 mm dikke Russisch berken drager. Deze speciale verlijming ontstaat uit het feit dat de planken kruislings tegen elkaar worden verlijmd. Door deze verlijmingswijze wordt werking van het hout tegen gegaan. De planken werken dan namelijk tegen elkaar in. Dit betekent dat deze lamelparket vloer niet tot nauwelijks werkt bij blootstelling aan temperatuurverschillen. Wanneer u kiest voor de XL Multiplanken Lamel Parket vloeren van Floer haalt u dus een vloer in huis die uitermate geschikt is voor gebruik bij vloerverwarming! Daarnaast heeft u bij Floer de keuze voor hout met verschillende structuren. Zo kunt u kiezen voor een zeer strakke houtstructuur uit de 1-Bis of Noestvrij houtsortering. Wilt u toch een iets natuurlijker oogende vloer met grote noesten? Kies dan voor hout uit de Rustieke houtsorteringen. Lees hier meer over de verschillende houtstructuren. De grote oneffenheden worden standaard gestopt met vloeibaar hout. Dit maakt deze lamel parket vloer een veilig en duurzaam product. Heeft u niet de gewenste behandeling of kleur kunnen vinden tussen onze producten op de website? Neem dan contact op met onze vloeradviseurs. De Floer lamel parket vloeren worden op maat voor u geproduceerd waardoor u de meest gewenste vloer kunt laten produceren.
Multiplank lamel parket leggen en onderhouden
Het Nederlandse merk Floer staat bekend om haar duurzamheid, kwaliteit en Nederlandse productie. Dit wordt bereikt door enkel gebruik te maken van Europees eerlijk vervaardigd Eiken hout en Russisch berken en deze houtsoorten te verwerken onder strenge controles in de Nederlandse fabriek. Een van de gevolgen van deze strenge controles zijn planken met een hoge maatvastheid. Deze hoge maatvastheid zult u ervaren wanneer u de vloer zelf gaat leggen. Wij hebben alvast een aantal tips voor u opgesteld voor het leggen van lamel parket. Wij, de vloerspecialisten van Gadero, adviseren deze vloer 1 a 2 keer per maand te dweilen met natuurzeep. De Karamel Bruine eiken multiplanken hebben een lengte tussen de 200 en 240 cm. Daarnaast bestaat er een kans op kortere lengte's bij maximaal 10 % van de vloerdelen.
Houtsortering Rustiek ABC - Bekijk hier alle houtstructuren
Vragen & antwoorden over dit product
productbeoordelingen
Dit product bestellen?

Alternatieven voor dit product
